PL  EN
Strona głównaAktualnościKontakt
Newsletter
Podaj adres e-mail, aby otrzymać najświeższe informacje dotyczące naszej firmy.
Dotacje unijne

Doradztwo

Pozyskanie środków na finansowanie projektów z Funduszy UE

 

Zapraszamy przedsiębiorstwa do konsultacji z nami pomysłów na projekty do finansowania z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej.

 

Zapewniamy:

  1. weryfikację projektu przedsięwzięcia, zgodności z celami, dobór właściwego funduszu i wysokości dotacji,
  2. przygotowanie kompletnej dokumentacji (wniosek, biznes plan i pozostałe dokumenty wymagane przez Instytucję Zarządzającą Funduszem),

III. montaż finansowy i przygotowanie wymaganych analiz finansowych,

  1. pomoc w wyborze dostawców i realizacji projektu (zgodnie w wymogami funduszu),
  2. dodatkowo - pełną usługę rozliczenia dotacji.

 

Z uwagi na światowy kryzys gospodarczy, wprowadzane są zmiany w zakresie i harmonogramie wdrażania Funduszy Unijnych w Polsce. Teraz jest właściwy czas na złożenie wniosku o dotację.
Fundusze Unii Europejskiej to jedna z najczęściej wymienianych form finansowania projektów inwestycyjnych, szkoleniowych, doradczych w Polsce. Poświęcamy cały nasz czas aby zgłębić wszystkie tajniki dotyczące właściwego aplikowania do określonych funduszy.

Obecnie projekty mogą być wdrażane w ramach określonych Programów Operacyjnych. Jednak jak pokazuje doświadczenie proces ten jest dość skomplikowany dla osób które nie poświęciły wystarczającej ilości czasu aby poznać różnice pomiędzy programami.

Ze względów oczywistych nie możemy zawrzeć pełnych informacji, ale poniżej przedstawiamy podstawowe różnice na które warto jest zwrócić uwagę starając się o dofinansowanie z funduszy UE.   Wymieniamy programy w których się specjalizujemy i podstawowe działania. Prowadzimy monitoring konkursów w całym kraju aby na bieżąco posiadać informację o aktualnych możliwościach aplikowania o środki UE.

Realizujemy projekty doradcze na terenie całego kraju.